fbpx

Misyonumuz, Mevcut mekanlarını yenilemek isteyen ya da yeni bir mekan inşa etmek isteyen müşterilerimize uzaktan tasarım hizmeti sunmak ve insanların Mimarlardan tasarım da satın alabileceği fikrini yaygınlaştırmaktır. Bu fikri pratik olarak ifade edebilmek için, oluşturduğumuz Tasarım teklif paketleri ile müşterilerimize sunduğumuz hizmeti anlatmaya çalışıyoruz.

Her eve bir Mimar vizyonuyla hareket ediyoruz.
Bir mimarla çalışmak için illa zengin olmanız gerekmiyor. Küçük bütçelerle de bir mimardan destek alarak hayalinizdeki evi inşa edebilirsiniz. Her eve her ofise bir “mimar” dokunuşu için buradayız.

Hakkımızda,

2012 yılında 3D Mimari Dekorasyon adıyla İstanbul’da kuruldu. 2018 yılında Sanal Mimarlık Hizmetleri adını alarak Mimar Beyhan Beyhan ile faaliyetlerine devam etmektedir. Sanal Mimarlık Hizmetleri olarak; mimarlık, iç mimarlık, dekorasyon ve proje yönetimi hizmetleri vermekteyiz. Faaliyetlerimize İstanbul ağırlıklı olarak tüm Türkiye’de devam etmekteyiz. Yurt dışı projelerde ise online platformlardan çözüm üretmekteyiz. Uzman mimar kadromuz ile tecrübelerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Sanal Mimarlık Hizmetleri